Witaj w Wrzesińskie Forum Oświatowe
  Zarejestruj się ! Strona główna    Tematy    Wyślij artykuł    Pliki    Forum    Galeria    Publikacje  
Jak to zrobić ?

Kto jest on-line
Teraz online:

 Gości: 8
 Użytkowników: 0


Login
Pseudonim

Hasło

Security Code:
Security Code
Wpisz Security Code


Nie masz jeszcze konta?
Możesz je założyć.
Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał wiele przywilejów.

Menu

Strona główna

Wyślij artykuł
Tematy
Publikacje nauczycieli
Konkursy matematyczne
Archiwum artykułów
Szukaj

Nasza Galeria
Forum dyskusyjne
Ciekawe linki
Pliki do pobrania
Krzyżówki

Twoje konto
Prywatna poczta
Napisz do nas


Publikacje
· Awans zawodowy
· Biologia
· Chemia
· Edukacja czytelnicza
· Edukacja europejska
· Edukacja regionalna
· Fizyka
· GeoGebra
· Geografia
· Historia
· Informatyka
· Język angielski
· Język niemiecki
· Język polski
· Kształcenie zintegrowane
· Lekcja wychowawcza
· Matematyka
· Przedmioty zawodowe
· Przyroda
· Psychologia
· Religia
· Scenariusze uroczystości
· Sztuka
· Technika
· Wychowanie fizyczne
· Wychowanie przedszkolne

Nowe pliki
· 2009 finał cz.2 
· 2009 finał cz.1 
· 2008 finał 2 
· 2008 finał 1 
· 2008 etap rejonowy cz.2 

Nowe linki
· Orzecznictwo w Sprawach Oświatowych 
· Zespół Szkół Nowy Folwark 
· Wychowanie 
· Polonica - kursy języka polskiego jako obcego dla dzieci 
· Portal Edukacyjny Przyrodnik 

Archiwum
20-02-2013
· Nowe publikacje
09-12-2012
· Matematyczno-fizyczne podróże
· Zielona Szkoła z matematyką
03-11-2012
· Nowe publikacje
27-10-2012
· Nowe publikacje
20-09-2012
· Nowe publikacje
27-08-2012
· XII Podsumowanie Konkursów Matematycznych
21-06-2012
· Nowe publikacje
13-06-2012
· Kabecjanie dają radę - projekt realizowany w SSP1 we Wrześni
26-05-2012
· Nowe publikacje
05-03-2012
· Nowe publikacje
15-10-2011
· COMENIUS w Gimnazjum Nr 1
11-07-2011
· Nowe publikacje
14-06-2011
· Gimnazjum nr 1 Szkołą Odkrywców Talentów
05-06-2011
· XI Podsumowanie Konkursów Matematycznych w powiecie wrzesińskim
16-05-2011
· Nowe publikacje
21-03-2011
· Witaj wiosno!
25-02-2011
· Nowe publikacje
10-10-2010
· XIX Szkolny Rajd Patrona SSP1 we Wrześni
11-09-2010
· Podsumowanie Konkursów Matematycznych 2010

Starsze artykuły

XXXIX PLEBISCYT NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA ZSTiO
Wysłany przez zstio dnia 29-02-2008 o godz. 23:49:27



 Już po raz XXXIX w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr. Romana Abrahama we Wrześni  organizowany jest plebiscyt na najlepszego sportowca Szkoły. Najlepszą dziesiątkę w głosowaniu wybierają wszyscy uczniowie uczący się w szkole. Za 2007 rok, tytuł najlepszych sportowców ZSTiO uzyskali:
  1. Marzena Kościelniak z klasy III c II LO - Mistrzyni Polski Juniorów w biegach na dystansie 100 metrów przez płotki, Wicemistrzyni Polski Juniorów w biegu na dystansie  400 metrów przez płotki, reprezentantka Polski na Mistrzostwa Europu Juniorów w Lekkiej Atletyce
  2. Dorota Konieczka z klasy II TŻGD – reprezentantka Polski Kadetek w plażowej piłce siatkowej, Wicemistrzyni Polski Juniorek Młodszych, czołowa zawodniczka trzecioligowego Orkana Września
  3. Marcin Gościniak z klasy III c II LO – IV miejsce w skoku wzwyż na Mistrzostwach Polski Juniorów, trzecie miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w Mistrzostwach Wielkopolski SZS
  4. Karolina Krawczyk z klasy Id II LO – I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski SZS w biegu na 200 metrów oraz w sztafecie 4x100 metrów dziewcząt. II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski SZS w sztafetowych biegach przełajowych.
  5. Grażyna Urbańska z klasy III d II LO – III miejsce w Mistrzostwach Polski LZS w piłce siatkowej dziewcząt, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski SZS w piłce siatkowej dziewcząt, czołowa zawodniczka trzecioligowego Orkana Września
  6. Katarzyna Baryczka z klasy II c II LO – II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w biegach przełajowych SZS, II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w sztafetowych biegach przełajowych SZS
  7. Piotr Matuszak z klasy III c II LO – II miejsce w Mistrzostwach  Wielkopolski SZS w biegu na 2000 metrów z przeszkodami, III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski SZS w sztafetowych biegach przełajowych
  8. Łukasz Cieloszyk z klasy III c II LO – III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w piłce plażowej, I miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski LZS w piłce siatkowej, czołowy zawodnik trzecioligowego Progresu Września
  9. Monika Szafrańska z klasy III a II LO – III miejsce w Mistrzostwach Polski LZS w piłce siatkowej, IV miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski SZS w piłce siatkowej, czołowa zawodniczka trzecioligowego Orkana Września
  10. Wojciech Bondalski z klasy II TH – III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski SZS w sztafetowych biegach przełajowych.
Dyrekcja oraz nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących serdecznie dziękują sponsorom Plebiscytu za ufundowanie laureatom nagród rzeczowych. Sponsorami XXXIX Plebiscytu byli:
  • Rada Rodziców ZSTiO,
  • Wydawnictwo „Kropka”,
  • firma PIK,
  • firma „Agrar”,
  • sklep odzieżowy „Kopciuszek”
  • Starostwo Powiatowe we Wrześni.
[ Strona gotowa do druku  Wyślij ten artykuł do znajomych  Otwórz w formacie PDF ]

 
Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.
 


Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ukazujących się na portalu publikacji.
Odpowiedzialność za treść artykułów, publikacji i komentarzy (w tym za naruszenie praw autorskich) ponoszą ich autorzy.

Administratorami serwisu są Hanna i Sławomir Góźdź.

PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.
PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.70 sekund